Hizmetlerimiz


Tasarım aşamasında.

Bilgisayar, ağ teknolojileri, sunucu sistemleri ve diğer bilgi işlem sistemleri ile ilgili sağladığımız danışmanlık hizmetlerimizi, müşterilerimizin teknolojiden daima maksimum fayda elde etmeleri için sunuyoruz. Müşterilerimizin teknolojiden daima en ileri seviyede fayda sağlamaları faaliyet gösterdikleri alandan, yani yaptıkları işlerden daha fazla verim almalarına imkan tanımaktadır.

Bilgi teknolojileri alanında sunduğumuz danışmanlık hizmetlerimiz sayesinde en doğru ürünleri, en doğrubilgi teknolojileri çözümleri için bir araya getiriyoruz. Müşteri odaklı sunduğumuz gerçek ihtiyaçlarınıza yönelik çözümlerimiz ile danışmanlık hizmetlerimizi sağlamaktayız. Kurumsal müşterilerimizin bilgi teknolojileri ihtiyaçları doğrultusunda, tercih edilmesi gereken en uygun çözüm yollarını toplam sahip olma maliyeti temelli çalışmalarımız ile projelendirerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Satış öncesi ve satış sonrası için sunduğumuz satın alma danışmanlığı hizmetlerimiz ile, geniş seçenekleri ile hayatımızda olan bilgi teknolojileri ürünlerinden hangilerini seçmeniz gerektiği konusunda yol gösteriyoruz. En doğru çözümlere ulaşmak için uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübelerimizden fayda sağlayın, bilgi teknolojilerinden işletmenize maksimum fayda sağlayın. Danışmanlık hizmetlerimizi sunduğumuz bası konu başlıkları;

Satın alma öncesi ürün seçimleri için satın alma danışmanlığı hizmetleri,

Network teknolojileri danışmanlık hizmetleri,

Bilgisayar, thin client gibi kullanıcı çözümleri danışmanlık hizmetleri,

Sunucu sistemleri danışmanlık hizmetleri,

Kurumsal veri güvenliği danışmanlık hizmetleri,

Kurumsal network güvenliği danışmanlık hizmetleri,

Uzak ara network ve ses iletişim sistemleri danışmanlık hizmetleri,

Danışmanlık hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşın, sizi yerinizde ziyaret edelim.

Ray Teknoloji, kurumsal hizmet kalitesi anlayışıyla profesyonel sistem destek ve bilişim danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır. Sistem destek hizmetlerimiz kapsamında sunucu (server), network ve kullanıcı çözümlerimizin yanında bu sistemlere sürekli teknik destek, servis hizmetleri sağlamaktayız.

Kurumunuzda iş akışını olumsuz etkileyecek her türlü sorunun önceden analizi, önlemlerin alınması ve olası teknik problemlerin çözümü için, müşterilerimize zaman kazandıran kesintisiz çözüm hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teknolojiden müşterilerimizin her zaman en üst düzeyde fayda sağlamaları için sürekli danışmanlık hizmetlerimiz de sistem destek hizmetlerimizin başında gelen unsurlardan biridir.

Servis ve destek hizmetlerimizi müşterilerimize yıllık destek bakım anlaşması yöntemleriyle veriyoruz. Yıllık bakım anlaşması fiyat teklifimiz için, kurumunuzda bulunan bilgi işlem sistemini analiz etmemiz gereklidir. Ardından fiyat teklifimizi ve kurumsal referanslarımızın detaylarını sizinle paylaşabiliriz. Sahamızın önde gelen bilişim firmalarından biri olma hedefi ile çıktığımız yolda, sizin de yanınızda olabilmeyi isteriz. Sistem destek hizmeti bütünleşik alınması gereken bir hizmet olduğu düşüncesindeyiz. Bu nedenle sisteminizle ilgili oluşabilecek her türlü senaryoya karşı bilgili ve hazırlıklıyız.

Bunun en büyük nedenlerinden bir tanesi tecrübeli ve Microsoft sertifikalı yüksek mühendislerden oluşan, teknoloji ve ürünler doğrultusunda kendini sürekli geliştiren kadromuzdur. Bu sayede, sisteminiz ile ilgili tüm çözümleri kendi bünyemizde çözebiliyoruz. Dolayısı ile müşterilerimiz, bilgisayarcı firmaların sorunları birbirlerine yönlendirmesi neticesinde sorunun çözülememesi gibi bir durumla karşı karşıya kalmıyorlar.

Kurumsal müşterilerimize sağladığımız özel fiyat avantajları ile yazılım ve donanım satışı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Firmamızda bilgi teknolojileri ürünlerinin tümünü tedarik edebilirsiniz. Tüm teslimatlarımız ücretsiz adrese servis hizmetimizle sağlanmaktadır. Satın almak istediğiniz ürünlerin fiyat talebini bize iletmeniz durumunda fiyat teklifimizi gönderiyoruz. Fiyat teklifimizin onayının ardından dilerseniz satın almış ürün veya ürünlerin kurulum hizmetlerini de beraberinde sağlıyoruz.

Taşınabilir ve masaüstü bilgisayarlar,

Oem ürün grubu,

Çevre birimleri,

Kurumsal bilgi işlem ürünleri,

Network ürünleri,

Yazılım ürünleri,

Güvenlik Duvarı,

Bilgisayar Sarf Malzeme,

Tablet PC,

Barkod Sistemleri,

Antivirüs Programları, gibi tüm ürün gruplarında satış hizmetimiz bulunmaktadır. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz özel fiyat avantajlarından faydalanmak için bizimle iletişime geçiniz.

İşletmenizdeki bilgisayarların bakımı ve destek hizmetleri için Ray Teknoloji’de profesyonel servis anlaşması çözüm modellerini tercih edebilirsiniz. Bilgisayar bakım anlaşması çözümlerimiz ile kuruluşunuza entegre bir bilgi işlem departmanı gibi ilerlemekteyiz.

Kurumsal destek hizmetlerimizi yıllık bakım destek anlaşması modeliyle müşterilerimize sağlıyoruz. Teknik problemlerin iş akışını olumsuz etkilememesi için hızlı servis ve destek çözümlerimizi sadece yıllık bakım anlaşmasına sahip müşterilerimize sunuyoruz.

Kuruluşunuz bir bakım anlaşmasına sahip olması için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ön görüşmemizin ardından referanslarımızı ve fiyat teklifimizi hemen size ulaştırabiliriz.

Yıllık Bakım Destek hizmetlerimizi fiyatlandırırken, sisteminizdeki sunucuların yapısına ve adetlerine, network mimarinizin yapısına ve çeşitliliğine, kullanıcı bilgisayar adedine ve müşterimizin diğer talepleri göz önünde bulundurularak hazırlamaktayız.

Bilgi işlem sistemlerinin herhangi bir noktasında olası bir arıza durumunda acil olarak arızanın giderilmesi gereken, zaman kaybının iş gücü kaybına neden olduğu tüm işletmeler bilgi işlem sistemlerine vereceğimiz yıllık bakım anlaşması hizmetlerimizden mutlaka faydalanmalıdır.

Kurumsal bakım anlaşması başlangıcından önce müşterimizin taleplerini dinleyerek talepleri belirler, kritik noktaların tespitini yaparız. Ardından teknisyenlerimiz öncelikle yönetici parolalarının güvenliğini, yedeklemelerin yapılmasını, alınması gereken tedbirleri ve eksikleri belirler. İlk bakım işlemleri sistemin yapısına göre değişen sürelerde yapılır.

Yıllık bakım anlaşması kapsamında verilen hizmetlerin bazıları şunlardır;

Bilgi işlem makinelerindeki olası arıza durumlarında teknik servis hizmetleri,

Kullanıcıların bilinçlendirilmesi genel kullanım eğitimleri,

Microsoft işletim sistemleri ve yazılımlarının güncellenmesi ve sürekli kontrolleri,

Virüs durumu kontrolü ve virüs temizleme işlemleri,

Network sisteminin hızlı ve sürekli çalışır durumda olmasını sağlama çalışmaları,

Sınırsız telefon veya internet üzerinden uzak destek hizmeti,

Bilgi işlem makinelerinin kullanım ömrünü uzatıcı periyodik bakım ve temizlik işlemleri,

Olası arızaların oluşmadan önüne geçebilmek için sistemin izlenmesi ve günlük, haftalık, aylık kontrollerin yapılması,

Yedekleme sisteminin oluşturulması ve yedeklenen dataların güncelliğinin kontrol edilmesi.