Çözümlerimiz


Microsoft yazılım ürünleri lisanslama danışmanlığı hizmetlerimiz sayesinde Microsoft yazılım ürünlerini en doğru şekilde lisanslamanıza yardımcı oluyoruz. İş yerinizdeki bilgisayar sayısı 250′den az ise küçük işletmelere yönelik lisanslama çözümle

Sunucu Çözümleri
Windows Server 2008, Windows Small Business Server 2011 gibi Microsoft Windows Server ürün ailesine ait sunucu kurulum hizmetleri Ray Teknoloji’nin uzmanlığı ile, Windows tabanlı sunucuların kurulumu, gerekli konfigürasyonları konusunda deneyimli teknik ekibimiz ile yapılmaktadır. Bilgi işlem sisteminize yeni bir sunucu ilave etmek veya yeni bir sunucu ile artık daha profesyonel bir bilgi işlem sistemine sahip olmak isteyebilirsiniz. Yapılandırmak istediğiniz Microsoft Windows tabanlı sunucunun hangi amaçla hizmet edeceğini bize aktarmanız yeterli. Sunucunuzun fiziksel konumlandırılması, server işletim sisteminin kurulması, ardından yapılandırılması gereken Active Directory, DNS, DHCP, e-posta ve buna benzer servislerinin kurulumu için proje bazlı fiyat teklifimizi incelemelerinize sunabiliriz. Microsoft Windows Server kurulumu projeleriniz için bize iletişim bölümünden ulaşmanız yeterli.

Yazılım Çözümleri
Microsoft yazılım ürünleri lisanslama danışmanlığı hizmetlerimiz sayesinde Microsoft yazılım ürünlerini en doğru şekilde lisanslamanıza yardımcı oluyoruz. İş yerinizdeki bilgisayar sayısı 250′den az ise küçük işletmelere yönelik lisanslama çözümlerini, 250 bilgisayardan fazla sayıda ise kurumsal lisanslama çözümleri için danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Lisanslamalarınız konusunda adetleri ve fiyat teklifimizi oluşturabilmemiz için, sizleri yerinizde ziyaret ederek gerekli bilgileri alıyoruz ve fiyatlandırma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Web Çözümleri
Web Tasarım: Hedef Kitle ve Süreç
Programlama: Güçlü altyapı çözümleri
Web, Seo: Doğru Optimizasyon